Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

29 ianuarie 2014

Chişinău · Student Travel joburile companiei »

Responsabilităţi:
- Comunicarea cu clienţii (studenţi)
- Organizarea şi coordonarea dosarelor şi menţinerea corectă a evidenţei lor

Cerinţe obligatorii faţă de candidat:
- studii superioare sau sunt acceptaţi şi studenţi care doresc un job part time.
- abilităţi de comunicare excelente în limbile româna, rusa si engleză
- cunoaşterea de bază a calculatorului
- onestitate, corectitudine, responsabilitate si punctualitate
- un avantaj îl au persoanele care au participat anterior în programul Work and Travel USA

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul, preferabil cu o poză, la adresa de email.

Telefon
+373 68 717709
E-mail wat@studenttravel.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word