Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

22 aprilie 2016

Chişinău · JUSTCONSULT joburile companiei »

“JustConsult” angajează Manager- Consultant în teritoriu

Atribuții de funcție:
- interacțiunea directă cu clientul în vederea informării despre serviciile companiei, predarea informației corecte clienților, eliberarea materialelor publicitare a firmei conform regulamentului;
- înregistrarea clienților într-o listă în vederea funcționării punctului de lucru în condiții optime;
- informarea permanentă a conducerii firmei cu privire la numărul clienților;
-informarea și/sau conducerea clientului la oficiu;

Cerințe față de candidat :
- studii medii și superioare;
- puterea de convingere;
-capacitatea de a se informa și învăța în permanent;
-capacitatea de soluționare a problemelor în situații de stres;
- abilități personale: responsabilitate, orientare spre rezultat, spirit de initiativă.

Compania oferă:
- salariu competitiv
- instruire profesională continuă
- lucru într-o echipă tînără
Expediați CV-ul la adresa electronică: justconsult@inbox.ru
( indicați postul la care candidați)

Telefon
+373 60 533533
E-mail justconsult@yahoo.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word