Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

09 octombrie 2018

Chişinău · ÎCSM Easy Credit joburile companiei »

OFERIM:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Salariu atractiv și prime suplimentare pentru rezultatele activității
• Loc de muncă în oficiu modern din centrul capitalei
• Alte facilități

CERINȚE:

Studii universitare în domeniul juridic
Experiența de muncă în același domeniu
Permis de conducere categoria B
Buna cunoaștere a limbii române, limbii ruse
Buna cunoaștere a Microsoft Office
Abilităţi excelente de comunicare
Capacitatea de a lucra în echipă
Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor
Abilităţi de organizare şi planificare
Capacitate de analiză şi gândire strategică
RESPONSABILITĂȚI:

Participarea şi reprezentarea Companiei în toate instanțele judiciare/în fața executorilor judecătorești privind gestionarea portofoliului de credite problematice în scopul recuperării creanțelor
Evidenţa cauzelor/dosarelor aflate în portofoliu și etapa de lucru a acestora (judiciară, executare, etc.)
Dacă ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul cu poză la: hr@easycredit.md cu specificarea ”JURIST” sau apelați 0-7845-1111.

Telefon
+373 78 451111
E-mail hr@easycredit.md
Web-Site ecredit.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word