Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

31 octombrie 2013

Chişinău · Firma HELIO joburile companiei »

Angajam Inginer-energetic, specialist în laborator electrotehnic

Cerinţe fată de candidat:
- Studii superioare în domeniul energetic;
- Experienta în domeniu va constitui un avantaj.
- Cunoştinţe în coordonarea de proiecte şi echipe va constitui un avantaj
- Operare PC (Excel, Word, softuri tehnice), desenarea schemelor
- Şofer categoria „B”

Responsabilităţi:
- Participarea la coordonarea proiectelor şi echipei
- Organizarea activităţii laboratorului
-Respectarea cu stricteţe a standardelor şi normativelor în vigoare în procesul de organizare a lucrărilo;

Calităţi personale:
- Persoană serioasă, dinamică, cu spirit de echipă
-Aptitudinea de a-şi organiza activitatea
- Punctual
- Responsabil

Compania oferă:
- Munca interesantă si un colectiv prietenos
- Salariu foarte atractiv, plus bonusuri in dependenta de rezultate!!!!!
- Pachet social;
- Posibilitatea creşterii profesionale
Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimită CV-ul pe adresa e-mail

Telefon
+373 22 728074
E-mail sanvat@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word