Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

21 iunie 2016

Chişinău · Blue Eyes joburile companiei »

Compania Blue Eyes angajeaza inginer .
Cerinţe:
• Studii superioare domeniul IT;
• Administrarea de sisteme de operare (Windows / Unix);
• Cunoașterea limbii engleze la un nivel de bază sau de la un nivel suficient pentru citirea textelor tehnice;
• Cunoașterea fundamentelor de securitate a informațiilor;
• Configurare aptitudini și sprijin software anti-virus;
• Experiența în domeniul IT, în funcții tehnice (administrator de sistem, inginer).
• Responsabilitate, iniţiativă;
• Abilitatea de a activa în echipă.
Responsabilităţi:
• monitorizarea şi optimizarea funcţionării sistemelor de operare;
Beneficii:
• Proiecte avansate;
• Lucru intr-o echipa creativă;
• Pachet social benefic.
Candidatii vor transmite pe adresa de e-mail blue.eyes.2016@mail.ru cu indicarea functiei cvcupoza
La interviu vor fi invitați doar candidații selectați in baza unui CV cu foto.

Telefon
+373 69 636294
E-mail blue.eyes.2016@mail.ru
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word