Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

23 ianuarie 2014

Chişinău · Theme Fuse joburile companiei »

Echipa ThemeFuse se mareste! Cautam un front-end developer (PSD 2 HTML Specialist) care sa se alature echipei noastre si standardelor create pana acum. Vei avea posibilitatea sa iti pui amprenta pe proiecte la nivel international, create cu pasiune, la cea mai buna calitate.
Pentru a afla mai multe despre ceea ce facem, viziteaza site-ul companiei si daca esti interesat, ne-ar face mare placere sa discutam mai multe detalii.

Care sunt responsabilitatile?
Sa transformi fisiere PSD in cod xHTML sau HTML5
Sa creezi un cod valid W3C, cross-browser (IE7+), pixel perfect (de care o sa fii mandru)

Ce ar trebui sa stii?
HTML/CSS
Sa fii familiar cu HTML5 si CSS3
Experienta cu Javascript, jQuery
Particularitatile browserelor (in special IE)
Constituie un avantaj responsive design, mobile design, CMS (Wordpress)

Daca esti interesat asteptam candidatura ta!

Команда Theme Fuse растет! Мы ищем front-end программиста (PSD 2 HTML специалиста) который станет членом нашей команды и будет соответствовать стандартам, достигнутым нами на сегодняшний день. У тебя будет возможность проявить себя качества в проектах международного уровня. Для того, чтобы узнать побольше о нашей компании, заходи на наш сайт http://themefuse.com

Если тебя заинтересует наше предложение, мы с удовольствием обсудим с тобой все детали.

Какими будут твои обязанности?
Трансформировать PSD файлы в xHTML или HTML5 код
Создавать корректный W3C, кросс-браузер (IE7+), pixel perfect (которым ты будешь гордиться)
Что тебе нужно знать?
HTML/CSS
Быть знакомым с HTML5 и CSS3
Опыт с Javascript, jQuery
Особенности браузеров (особенно IE)
Адаптивный дизайн, мобильный дизай, CMS (Wordpress) будем рассматриваться как преимущество

Если ты заинтересован, мы ждем твоего резюме!
График работы: Полный рабочий день

E-mail hr@themefuse.com
Web-Site themefuse.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word