Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

16 ianuarie 2015

Ghid-animator “complexul turistic purcari” (purcari/stefan voda)

Chişinău · “Vinaria Purcari” joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 3 ani

Cerinte:
- studii superioare profil turism;
- experienta de munca pe un post similar minim 3 ani;
- limba romana, rusa, engleza – nivel avansat;
- foarte bune capacitati de comunicare, sociabilitate;
- dictie bine pusa, tembru si aspect agreabil;
- atitudine orientata catre client, rezistenta la stres.

Descrierea postului:
- elaboreaza programe turistice reiesind din particularitatile grupului;
- ofera informatii si insoteste clientii pe parcursul intregului traseu turistic;
- intocmeste rapoarte necesare de activitate.

Oferta: Pachetul salarial se va discuta in cadrul interviului. Cazare si transport asigurat.

Telefon
+373 79 530484
Fax +373 22 856030
E-mail liliana.coptilet@gmail.com
Web-Site purcari.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word