Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

30 decembrie 2013

Chişinău · ITXR joburile companiei »

Sex Experienţa
Masculin de la 2 ani

Responsabilitati:
* Efectuează și scrie de analiză tehnică pentru dezvoltarea pe baza specificațiilor tehnice
*dezvoltarea de software, bazate pe analiza tehnica
* Testele și comunicate de noi evoluții
*construieste pachetul de livrare.

Competențe tehnice necesare:
* diplomă de licență sau master în informatică
* 2-3 ani de experienta in dezvoltarea de software
*Foarte bune cunostinte de Java SE / EE
* Buna cunoastere a Oracle Database SQL
* Buna cunoastere a UNIX
* cunoștințe suplimentare de limbi (C sau alta) va fi un avantaj * Competență în limba engleză

M2M & mHealth Produse Expert

Proiectarea, dezvoltarea și implementarea de servicii / produse specifice si dedicate in M2M și zona mHealth
sprijini echipele de implementare pentru a implementa și actualiza soluția vândut
defini soluția țintă, arhitectura si servicii conexe
Responsabil pentru activitatea operațională cu canale directe și indirecte de vânzări pentru M2M servicii
gestiona relațiile cu partenerii interni și externi
sprijini complet pre-vânzări și post-vânzare
de sprijin și coordonare a proceselor cu alte echipe din activitatea M2M customer care

Cerințe de bază:
* Studii superioare in domeniul telecomunicatiilor / IT * 1 la 3 ani de Calculatoare / Internet sau de telecomunicații. Cunoștințe medicament ar putea fi un avantaj * Experienta in administrarea mai multor proiecte si termene legate de Calculatoare / Internet sau de telecomunicații * cu succes experienta in vanzari de produse de înaltă tehnologie * cunostinte PC (Microsoft O / S, MS Office) *Cunoștințe de servicii de date mobile și terminale mobile echipamente (2G/3G) * nivel avansat limba engleză (obligatoriu) română, rusă, * de acțiune și domeniul vânzărilor orientat * Organizată cu înalt simț de responsabilitate și confidențialitate * Buna abilitati de comunicare si negociere, creativitatea si initiativa * Capacitatea de a respecta termenele, și bine abilitati de planificare * rezistenta la stres
Ei posedă bune abilităţi de management timp şi sarcina. Ca o companie de servicii de consultanţă şi profesionale, produsul nostru este timp şi expertiză ce o oferim clientilor nostri. Ne sunt în efect plătite pentru timpul nostru, şi, prin urmare, este esenţial că întotdeauna ne oferă valoare clienţilor noştri în programele care îndeplinesc cerintele convenite la termenele şi bugetele stabilite împreună cu clienţii noştri.

Sa posede abilitatea de a comunica in limba engleza.

Salariu 500-1200 USD

* Pentru contact si informati:
ITXR CORP.
adresa: 101 Convention Dr Suite 700 Las Vegas Nevada 89109
Persoana de contact: Ana Maria

Grafic de muncă: Full-time.

E-mail anamaria@itxr.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word