Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

29 iulie 2015

Chişinău · ,,VOLTA” joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

ELECTRONIST (Service-Centru VOLTA)

Cerințe:
- Studii medii în domeniu (electronist reparator, electric-electronist; electro-tehnic);
- Experiență la un post similar minim 1 an;
- Experiență în domeniul reparațiilor aparatelor și componentelor electrice.
- Persoană responsabilă.

Responsabilităţi:
- Deservirea clienţilor;
- Diagnosticarea și repararea aparatelor electrice, electronice;
- Identificarea cauzelor defecțiunilor.

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
• Instruire și oportunități de dezvoltare;
• Pachet social și un sistem de salarizare motivant.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: hr@volta.md
tel/fax: 022-26-77-56; 079996399
Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.

Vă dorim o carieră de Succes!

Telefon
+373 79 996399
E-mail hr@volta.md
Web-Site volta.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word