Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

22 martie 2018

Chişinău · Mteam joburile companiei »

Cerinte
- cunoașterea la nivel mediu sau avansat a limbii Germane
- cunoștințe operare PC, Microsoft Office
- capacitate de concertare si atenție la detaliu;
- orientare spre satisfactia clientilor si partenerilor;
- proactiv, orientat către îndeplinirea obiectivelor;
- spirit de echipă;

Descrierea jobului
- monitorizarea vânzărilor de produse si ajustarea strategiei de marketing pentru a creste volumul de vânzări;
-procesare ordinelor de vânzări, analiza cererilor
- verificarea si actualizarea preturilor de vanzare;
- se asigura ca datele sunt corecte si actualizate;
- pachet salarial atractiv;
- Prinzuri achitate.

Wir erwarten Ihren Lebenslauf auf die E-mail Adresse: hr@mteam.md

E-mail hr@mteam.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word