Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

10 mai 2017

Chişinău · Companie de constructie joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 5 ani

Diriginte de șantier în Construcții
Cerințe:
_Studii superioare tehnice.
_Experiență de muncă în domeniu min.5 ani.
_Atestat ca diriginte de șantier în Construcții civile, industriale și agrozootehnice.
_Cunoașterea limbii romăne și rusă.
RESPONSABILITĂŢI:
_Realizează managementul santierului din punctul de vedere al executiei lucrarilor.
_Organizează şi coordonează activitatea persoanelor din subordine.
_Organizează, coordonează şi controlează activităţile desfăşurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil.
_ Planificarea, organizarea si monitorizarea activităților desfasurate in scopul realizarii
proiectului, din punct de vedere al cantității, calității si respectării termenelor.
_ Controlează calitatea lucrărilor pentru asigugrarea prevederilor din documentaţiile tehnice.
_Răspunde in faţa autorităţilor de respectarea legislaţiei în vigoare în incinta şantierului.
_Intocmirea si centralizarea rapoartelor de lucru, pe categorii de lucrari.
_ Intocmeirea situatiilor de lucrari si rapoarte de productie.
Compania oferă:
- Salariu motivant.
- Condiții de muncă atractive.
- Pachet social deplin.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV la adresa de e-mail: resurse@horus.md

E-mail resurse@horus.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word