Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

17 decembrie 2014

Chişinău · Marketing Outsources joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Responsabilități:
• Realizarea grafică a materialelor promoţionale;
• Implicarea activă în realizarea campaniilor promoţionale;
• Prezentarea ideilor și sugestiilor de realizare a materialelor.

Cerințe:
• Cunoștințe avansate Adobe Photoshop, Adobe Illustrator și/sau Corel Draw.
• Experiență anterioară în domeniu, minim 1 an;
• Cunoașterea limbilor române, ruse și engleze;
• Utilizator PC nivel avansat;
• Abilități personale: creativitate, spirit de inițiativă, responsabilitate, orientare spre rezultat.

Oferim:
• Program de lucru de luni până vineri de la 9:00 până la 18:00;
• Loc comfortabil de lucru (oficiul este localizat în centrul orașului);
• Lucru într-un mediu tânăr, dinamic și motivant;
• Salariul stabilit în urma interviului.

E-mail hr@mos.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word