Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

30 decembrie 2013

Chişinău · Preturi Pentru Tine joburile companiei »

PPT - PRETURI PENTRU TINE este o companie romaneasca aflata intr-un amplu proces de dezvoltare, reusind in 6 ani de la infiintare sa ajunga la 100 de puncte de lucru si la un numar de 600 de angajati in toata Romania, asteptarile pana la finalul anului fiind de 120 de puncte de lucru si 700 angajati. In acest moment, compania isi extinde reteaua de magazine proprii pe intreg teritoriul Republicii Moldova. Principalul obiect de activitate este comercializarea in reteaua de magazine proprii de produse textile si incaltaminte.

Viitorul angajat va face parte din Departamentul Parc Logistic, care se ocupa in principal de receptia marfii si pregatirea acesteia pentru livrare catre magazinele proprii in baza avizului.

Descrierea postului:

Activitatea se desfasoara in Republica Moldova, la sediul central al firmei din zona Chisinau, si va fi responsabil de:

1. RECEPTIA MARFII:
- verificarea marfii la receptie din punct de vedere cantitativ;
- depozitarea marfii pe rafturi dupa reguli prestabilite;
- cunoasterea produselor din gestiune;
- descarcarea marfii din tir/camion/dube;
- etichetarea marfii.

2. PREGATIREA MARFII PENTRU LIVRARE IN BAZA AVIZULUI:
- numararea si pregatirea produselor conform cantitatii de pe aviz;
- depozitarea marfii pentru livrare conform unor reguli prestabilite;
- raspundere asupra gestiunii;
- poate participa si la alte activitati daca este cazul (incarcat dube, curatenie in depozit, etc.)

Cerintele postului:
- Minim liceu absolvit;
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Cunostinte PC – medii (EXCEL – reprezinta un avantaj);
- Contabilitate primara – incepator (reprezinta avantaj);

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu motivant;
- In functie de evolutie in cadrul societatii si de realizari, posibilitati reale de promovare.

Grafic de muncă: Full-time

Telefon
+373 68 236938
E-mail preturipentrutine@ymail.com
Web-Site ppt.ro
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word