Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

22 iulie 2016

Chişinău · IRADEX TEXTIL joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Cerinţe faţă de candidat:
- studii de specialitate în industria confecţiilor (modelarea și confecționarea articolelor vestimentare, tehnologia, proiectarea, studiul materialelor);
- experienţa de muncă necesară: minim 1 an;
- persoană dornică de a pune în aplicare abilităţile de croitorie;
- persoană muncitoare, interesată să lucreze pe o perioadă cît mai lungă în domeniu;
- responsabilitate, seriozitate, punctualitate, angajament şi orientare spre rezultat.

Responsabilităţi:
- executarea corectă şi în termenele stabilite a articolelor din tricotaj, lenjerie de corp (pijamale, cămăşi de noapte, halate, etc.).

Condiţiile de muncă:
- regim de lucru: de la 08.00 pînă la 17.00 (de luni pînă vineri), pauză de masă;
- contract de muncă şi pachet social complet;
- salariu competitiv, achitarea lunar în termen, fără restanţe;
- mediu de lucru plăcut şi confortabil;
- potenţial foarte mare de dezvoltare profesională.

Pentru cei interesaţi, rugăm să trimită CV-ul cu o poză pe adresa de e-mail: kompanie@mail.md, indicînd în subiect postul vacant. Întreprinderea este amplasată în sectorul Botanica.

E-mail kompanie@mail.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word