Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

04 aprilie 2019

Chişinău · DARWIN joburile companiei »

Responsabilități:
-Scrierea textelor ce descriu produsele companiei în mod original și persuasiv;
-Elaborarea unui conținut structurat și atractiv pe site-ul companiei;
-Cercetarea concurenților, studierea tendințelor pieței.

Cerințe:
-Creativ, sociabil și cunoascător al trendurilor online;
-Abilitatea de a scrie conținut ușor de citit și ușor de înțeles;
-Abilități excelente de gestionare a timpului;
-Atenție maximă la detalii și gândire analitică;
-Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
-Experiența anterioară în copywriting este binevenită;
-Creativitate și vocabular bogat.

Beneficii:
-Oportunități pentru creștere și dezvoltare profesională;
-Echipă dinamică de profesioniști;
-Reducere de angajat;
-Libertate de afirmare și posibilitatea de dezvoltare personală.

Daca ești curios și vrei să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul la adresa : rabota@darwin.md indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente

E-mail darwin.md002@gmail.com
Web-Site https://darwin.md/
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word