Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

08 iulie 2016

Chişinău · Concordia. Proiecte Sociale joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Contabil / ă

Căutăm Contabil / ă pentru desfășurarea activității financiar –contabile a Asociației.

Responsabilități:

• Organizează și coordonează contabilitatea subdiviziunilor, precum și preia, verifică și prelucrează setul de documente (facturi fiscale, acte, conturi spre plată, solicitări, etc.), de la colaboratorii tuturor departamentelor Asociației;
• Întocmește setul de documente pentru plățile electronice;
• Monitorizează situația stocurilor și organizează periodic inventarierea acestora.

Așteptări faţă de candidaţi:

• Studii superioare în domeniul contabilității și experiență în funcția respectivă minim 1 an;
• Cunoștințe în domeniul legislației fiscale și contabile;
• Cunoașterea softurilor specializate de evidența contabilă (1C 8) și abilități de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet).
• Cunoaşterea obligatorie a limbilor română şi rusă, (germana sau engleza constituie un avantaj);
• Seriozitate, responsabilitate, punctualitate, onestitate, receptivitate, lucru în echipă.

Oferim:

• Pachet salarial motivant;
• Lucru în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
• Dezvoltare continuă a competenţelor profesionale şi personale;
• Posibilitatea dezvoltării carierei într-o echipă de profesionisti;
• Program de muncă – deplin.

Locul de muncă: Sediul AO ”Concordia.Proiecte Sociale”, str. Corobceanu 13/1, or. Chișinău

Deveniți parte din echipa CONCORDIA Moldova!
Rugăm să transmiteți CV-ul și scrisoarea de intenție Dvs., indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Telefon: 0 22 23 55 81

Telefon
+373 22 235581
E-mail hr.moldova@concordia.or.at
Web-Site concordia.or.at
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word