Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

04 iunie 2015

Chişinău · Smokehouse joburile companiei »

Un restaurant nou in Chisinau are nevoie de contabil ( Part time/Full time)

Responsabilități principale:
-Asigurarea securității și completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naționale.
-Evidența salariului.
-Evidența mijloacelor fixe, activelor nemateriale, evidența formularelor de strictă evidență.
-Evidența creanțelor și datoriilor.
-Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale și statistice.
-Evidența consumurilor și cheltuielilor întreprinderii.
-Cunoaște SNC, legislația fiscală.
-Cunoștințe aprofundate în domeniul evidenței contabile.

Principalele cerințe față de candidați:

-Studii superioare în domeniul contabilității.
-Cunoașterea standartelor evidenței contabile și impozitării, legislația muncii.
-Cunoașterea programului 1-C . -Cunoașterea PC : Word, Excell.

Cunoastrea limbei engleze este un avantaj.

Salariu: negociabil

Daca sunteti interesati, trimite-ti CV-ul pe email: smokehouse.moldova@gmail.com

Telefon
+373 68 122296
E-mail smokehouse.moldova@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word