Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

20 septembrie 2019

Chişinău · Mamico joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Magazinul pentru copii și părinți Mamico.md angajează contabil.

Suntem în căutarea unei persoane motivate, cu spirit de echipă, ce se va ocupa de organizarea și gestionarea departamentului financiar-contabil. Dacă consideri că te potrivești postului dat, așteptăm să ne contactezi.
Candidatul ideal:
Studii superioare finalizate;
Abilități analitice puternice;
Experiență în domeniu de minim 1 an;
Cunoștințe și experiență în utilizarea programului pentru contabilitate 1C;
Cunoștințe în operarea PC și Microsoft Office;
Dorință de dezvoltare profesională;
Flexibilitate, abilități comunicative și atitudine pozitivă;
Responsabilitate, abilități de organizare și planificare a sarcinilor;
Rezistență la condiții de stres.
Responsabilități:
Evidența și înregistrarea contabilă a documentelor aferente achizitiilor;
Evidența extraselor bancare;
Operarea zilnică a facturilor emise și a încasărilor;
Operarea facturilor de la furnizori și a plăților către aceștia;
Evidența mijloacelor fixe (amortizare, transferuri, închideri), precum și a obiectelor de inventar;
Operarea cu mijloacele fixe (intrări, amortizari, descărcare de gestiune);
Întocmirea și transmiterea declarațiilor lunare/trimestriale;
Arhivarea documentele financiar-contabile.

Descrierea companiei
Mamico.md este un magazin cu diverse articole pentru copii, creat pentru a ajuta părinții să economisească timp și bani, datorită faptului că oferim o gamă largă de produse într-un singur loc și facem livrări în Chișinău și Moldova. Plus, ne străduim să urmărim cele mai tendințe din îmbrăcăminte pentru copii, alimentație, educație și jocuri pentru copii.

Telefon
+373 61005002
E-mail hr@mamico.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word