Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

30 decembrie 2013

Chişinău · Epor Group joburile companiei »

Sex Experienţa
Feminin de la 5 ani

Post vacant de contabil part-time (in oficiu).

Cerințe de bază:
- Studii superioare de specialitate.
- Experienta оn functie de contabil min 5 ani.
- Experienta 1C, abilitati profesionale bine definite.
- Cunoasterea limbilor romana si rusa (engleza constituie un avantaj).
- Cunoasterea actelor normative si a legislatiei in domeniu fiscal.
- Cunoasterea documentelor primare.
- Doamna sau domnisoara atenta la detalii, punctuala, serioasa, dinamica, creativa, comunicabila, bine organizata.

Responsabilitati :
- ducerea evidentei contabile;
- intocmirea si prezentarea darilor de seama, rapoartelor financiare si statistice;
- evidenta salariatilor, calcului salarilor.

Persoanele interesate sint rugate sa transmita CV-ul la adresa e-mail, indicată mai jos.

Telefon
+373 22 244855
E-mail office@eporgroup.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word