Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

20 ianuarie 2014

Chişinău · Ai Soluții Creative joburile companiei »

Sex Experienţa
Masculin de la 2 ani

Obiectivul postului:
Realizarea obiectivului global al companiei prin organizarea eficientă a vînzărilor și atingerea target-urilor individuale și la nivel de echipă. Promovarea activă a produselor și imaginii companiei.

Responsabilități:
- Promovarea serviciilor destinate clienților persoane juridice,
- Dezvoltarea și mentenanța bazei de date de client alocată de către companie;
- Prezentarea eficientă a valorilor și avanatjelor serviciilor sau produselor companiei;
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții din portofoliu;
- Analiza necesităților clienților potențiali în vederea oferirii soluțiilor potrivite beneficiarului final;
- Răspunde prompt la solicitările clienților;
- Utilizează abilități excepționale în fidelizarea clienților , generînd îmbunătățirea relațiilor business cu aceștia;
- Asistă , recomandă și propune noi metode, tehnici de organizare și creștere a cifrei de vînzări , precum și a activității zilnice în echipă;
- Vînzarea B2B și negocierea contractelor,
- Realizarea obiectivelor de vînzări lunare și trimestriale.

Cerințe:
- O persoană dinamică, plină de entuziasm, comunicativă,
- Persoană care identifică rapid soluții pe care le comunică clientului ,
- Experientă relevantă în domeniul vînzărilor, a relațiilor cu clienții (persoane juridice) de minim 2 ani,
- Atitudine proactivă, orientare către rezultate şi performanţă,
- Limbaj și ținută business, dorința de a performa într-o companie și în cadrul unui mediu dinamic și profesionist,
- Capacitatea de a lucra cu obiective precise, termene limită și efort susținut.

Se oferă:
- Posibilităti de remunerare (salariu fix plus bonusuri de performanță corelate în mod direct cu nivelul de implicare și rezultatele obținute),
- Posibilitatea dezvoltării și promovării,
- Accesul la programe de training specializat, suport continuu acordat de către conducerea companiei.

Dacă sunteți interesat , vă rugăm să trimiteți cv-ul Dvs la adresa de mail, cu subiectul mesajului Consultant Vinzari Business.

E-mail angajare@tvbox.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word