Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

21 februarie 2015

Chişinău · INRECO joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 2 ani

AO Institutul de Rezolvare a Conflictelor „INRECO”

Conflicts Resolution Institute “InReCo”

AO „INRECO” anunta concurs pentru suplinirea postului vacant de:

- CONSULTANT DEZVOLTARE PROIECTE

Responsabilităţi:
• Elaborează proiecte, oferte tehnice şi solicitări de finanţare;

Cerinţe:
• Studii in domeniul economic, finante, administrare afacerilor, relații internaționale, drept, politici publice;
• Minim 2 ani de experienţă şi cunoştinţe de management al proiectelor;
• Abilităţi de analiză a datelor din surse diverse;
• Cunoasterea fluenta scris,oral a limbilor: romana, engleza si rusa;
• Flexibilitate;
• Vârsta de la 25 >> ani.

Remunerare: Competitiva

Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul la adresa de mail : inrecong@gmail.com,
sau sa ne contacteze la numarul de telefon: 079406848.
CV-urile primite vor fi analizate. Doar persoanele dosarele carora corespund cerintelor vor fi preselectate si contactate pentru interviu.

Telefon
+373 79 406848
E-mail inrecong@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word