Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

30 decembrie 2019

Chişinău · OCN Easy Credit joburile companiei »

Dorești să obții o experiență de muncă și să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.

Ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul la: hr@easycredit.m d cu specificarea ”Consultant Credite METRO-2” sau apelează: 078451111.

Oferim:
• Pachet social 100% conform CM RM
• Salariu atractiv și prime
• Marți-Sîmbătă, 10:00-19:00
• Alte facilități

Locația:
• Chișinău, bd. Dacia, 61, METRO-2

Scopul postului: Acordarea consultațiilor clienților

Cerințe de calificare:
• Fără experiență de muncă, se acceptă
• Cunoașterea limbii române, limbii ruse
• Cunoașterea Microsoft Office
• Abilităţi excelente de comunicare, scriere
• Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor și orentarea spre rezultat
• Exprimare coerentă și corectă
• Onestitate și loialitate
• Capacitate bună de învățare
• Abordare creativă și capacitatea de a găsi rapid soluții în situații dificile
• Spirit de inițiativă și capacitatea de a lucra în echipă
• Disciplină

Responsabilități:
• Prelucrarea cererilor de creditare
• Colectarea informației necesare de la clienți și introducererea în baza de date
• Verificarea documentelor prezentate de clienți
• Analiza cererilor de creditare și luarea deciziei finale
• Oferirea clienților informației despre serviciile și produsele companiei

Mai multe detalii cu privire la activitatea companiei le găsiți pe pagina web: http://ecredit.md

• OCN Easy Credit S.R.L. este o societate comercială înființată la 12 octombrie 2005 ca rezultat al unei investiții străine, directe în Republica Moldova.
• Vasta experiență internațională a asociaților companiei, precum și managementul calificat au dus la progresul constant al companiei, ajungînd să fie una din cele mai mari și renumite organizații de microfinanțare în Republica Moldova.
• Prin Ordinul nr. 637 din 23.11.2018 al Inspectoratului Fiscal Principal de Stat, Easy Credit a fost inclusă în continuare, în lista agenților economici – mari contribuabili ai Republicii Moldova acum și pentru anii 2019-2020.
• Easy Credit – 1-ul loc în Categoria Companiilor Mari și Medii din Topul celor 10 cele mai bune companii pentru care să lucrezi în 2018: ocupat în baza Studiul-ui anual „Cele mai bune companii pentru care sa lucrezi” la cea de-a X-a ediție și realizat în Republica Moldova de compania de consultanță și training AXA Management Consulting.
• OCN Easy Credit S.R.L. este operator de date cu caracter personal, cu numărul 0000446, 0000446-001, 0000446-002.
• Conform datelor Comisiei Naționale a Pieței Financiare, O.C.N. „Easy Credit” S.R.L., una din lideri pe piața organizațiilor de creditare nebancară din Republica Moldova, fapt ce se datorează încrederii Clienților noștri și a unei munci asidue a Echipei.

Telefon
+373 78 451111
E-mail hr@easycredit.md
Web-Site ecredit.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word