Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

30 iunie 2014

Chişinău · Post de televiziune joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 2 ani

Post de televiziune este în căutarea unui Manager de vanzari.

Cerinţe:
- Studii superioare (economie, business, marketing sau altă specialitate relevantă)
- Minim 2 ani de experienţă în domeniu
- Abilităţi de comunicare şi prezentare în română şi rusă (engleza constituie un avantaj)
- Cunoştinţe operare PC

Responsabilităţi:
Identifică potenţiali clienţi interesaţi de serviciile de publicitate TV.
Utilizează diverse instrumente de comunicare (telefon, email, prezentări) pentru prezentarea serviciilor postului de televiziune cu scopul încheierii tranzacţiei de vînzări.
Oferă recomandări directorului privind implementarea unor măsuri de facilitare/sporire a vînzărilor.
Menţine legătura cu clienţii şi potenţialii furnizori de publicitate
Întocmeşte rapoarte narative săptămînale privind rezultatele întîlnirilor cu potenţialii clienţi.
Facilitează semnarea contractelor, monitorizează derularea şi finalizarea acestora, solicită feedback din partea clienţilor.

Beneficii:
- Remunerare motivantă (retribuţie fixă + % din vînzări)
- Oportunităţi de dezvoltare personală
- Experienţă într-un domeniu dinamic

Expediaţi CV-ul pe adresa recrutare.tv@gmail.com până la data de 10 iulie 2014.

E-mail recrutare.tv@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word