Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

07 iunie 2021

Chişinău · DAD Human Capital joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

1C Junior Project Manager
Cerinţe:
• Studii superioare în domeniul IT;
• Experiență în managementul proiectelor 1-2 ani;
• Cunoştinţe în programare 1C;
• Cunoştinţe în dezvoltarea web site-urilor;
• Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă;
• Capacitatea de a comunica eficient la toate nivelurile din organizație;
• Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor/luarea deciziilor;
• Nivel de responsabilitate ridicat, abilități manageriale.

Responsabilități:
• Asigură respectarea deadline-urior și îndeplinirea sarcinilor;
• Identifică potențialele riscuri și aplică acțiuni corective;
• Comunică eficient cu părțile interesate;
• Furnizează rapoartele necesare către managementul companiei;
• Asigură calitatea și eficiența proiectelor.

Beneficii Oferite:
• Serviciu interesant, plin de provocări și dinamism;
• Echipă pozitivă, prietenoasă și profesionistă;
• Training în programare 1C;
• Condiții confortabile de muncă;
• Ceai, cafea, fructe din partea companiei.

Program de muncă: Luni-Vineri, 8.30-17.30;
Sediul oficiului: sec. Ciocana .

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la hr@dad.md sau să ne contacteze la numărul de telefon 069995545.

Vom fi bucuroși să colaborăm!

Telefon
+373 69 995545
E-mail hr.tudor@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word