Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

28 august 2015

Chişinău · PRIVAT-TRANS joburile companiei »

Compania PRIVAT-TRANS anunta concurs de angajare la functia de Asistent Manager logistica

Responsabilitati
- analiza pietii p-u cautarea si atragerea unor noi Clienti
- primirea/prelucrarea cererilor de transport precum si a corespondentei aferente
- planificarea, organizarea si controlul activitatilor de transport
- indeplinirea ordinelor sau/si altor dispozitii primite din partea Managerului Logistica sau/si altei persoane ierarhic superioare

Cerinte
- studii superioare sau medii
- cunoasterea calculatorului, limbilor romana, rusa si engleza
- aptitudini organizatorice, de comunicare, planificare si negociere
- seriozitate, dinamism si adaptabilitate

Oferta
- loc de munca stabil
- pachet salarial competitiv si conditii bune de munca
- program de lucru de luni pina vineri de la ora 09:00 pana la ora 18:00

Persoanele cointeresate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa de email office@privat-trans.md

E-mail office@privat-trans.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word