Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

27 ianuarie 2016

Chişinău · Dentium-Com joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 1 ani

Agent vînzări/Reprezentant comercial
Cerinţe faţă de candidat:
- persoane tinere si energice, pozitive si amabile;
- studii medii de specialitate sau superioare;
- cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă (cunoașterea limbii engleze prezintă avantaj);
- cunoasterea principalelor tehnici de vînzare;
- excelente abilităţi de comunicare, negociere;
- punctualitate, responsabilitate şi executivitate, ;
- experiență de munca minim1-2 ani în domeniul vînzărilor;
- cunoașterea computerului la nivel de utilizator;
- permis de conducere categoria ”B”;
- automobilul propriu prezintă un avantaj.
Responsabilităţi de bază:
- prezentarea, promovarea şi vînzarea produselor companiei în concordanță cu politica și standardele companiei;
- identificarea clienților potențiali, negocierea şi încheierea contractelor;
- menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
- încasarea şi urmărirea datoriilor clienţilor.
Compania specializată în vînzarea articoleleor medicale stomatologice oferă:
- condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
- posibilitatea de creştere profesională;
- investiție în dezvoltarea profesională;
- condiţii atractive de remunerare (salariu fix+% din vinzari), pachet social.
Locaţia: Chişinău, Moldova
CV-urile vor fi acceptate la adresa: office@dentium-com.md
Candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviuri.

Торговый агент/Торговый представитель
Требования к кандидату:
- энергичность, инициативность, позитивный настрой, вежливость;
- среднее-специальное или высшее образование;
- знание румынского/ русского языков (знание английского приветствуется) ;
- знание основных принципов и техник продаж;
- отличные коммуникативные навыки и умение вести переговоры;
- пунктуальность, ответственность, исполнительность;
- опыт в сфере продаж: 1-2 года;
- знание компьютера на уровне пользователя;
- водительское удостоверение категории ”B”;
- личный автомобиль рассматривается как преимущество.
Основные обязанности:
- представление компании и развите продаж в соответствии с политикой и стандартами компании;
- поиск потенциальных клиентов, ведение переговоров и заключение новых контрактов по продажам;
- поддержание деловых отношений с существующими клиентами;
- отслеживание дебиторской задолженности клиентов.
Компания, специализирующаяся на продаже медицинских изделий (стоматологических материалов) предлагает:
- хорошие условия труда в молодом коллективе и динамично развивающейся компании;
- обучение за счет компании;
- возможность карьерного роста;
- достойная оплата труда (оклад+ % от продаж), соц.пакет.
Местоположение: Кишинев
Если Вас заинтересовало наше объявление присылайте CV на e-mail: office@dentium-com.md
Отобранные кандидаты будут приглашены на собеседование.

E-mail office@dentium-com.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word