Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

20 septembrie 2016

Agent vinzari magazin mobil orange moldova

Chişinău · EMIL&IAN Service joburile companiei »

Angajam Agenti de Vinzari pentru Magazinul Mobil, partener al companiei Orange.

Responsabilitati:
Deplasari zilnice in localitatile rurale din tara
Vinzarea serviciilor si produselor Orange in aer liber la cort
Intocmirea rapoartelor privind vinzarile efectuate

Cerinte:
Abilitati de comunicare si de convingere
Experienta in vinzari

Se ofera:
Automobil de serviciu
Salariu % din vinzari
Pachet social

Detinerea permisului de conducere, constituie avantaj.
Numar de contact: 060 257 557 sau transmiteti CV la adresa: info@eiservice.md

Telefon
+373 60 257557
+373 22 211170
E-mail info@eiservice.md
Web-Site eiservice.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word