Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

27 martie 2019

Menajera/femeie de serviciu /housekeeper ,italia

Italia - Chisinau · M.S. WRANGHEL joburile companiei »

Salariu
1400 EUR

Pachetul postului menajera/ femei de serviciu Housekeeping staff pentru obiectivele de” camping de lux” din apropierea coastei Adriatice a Italiei

- contract de munca pe perioada de 3- 6 luni
- salariul 1400 euro/net/luna ( posibilitati obtinere bonus )
- durata contractului de munca mai- septembrie 2019 (contracte pe 3-6 luni)
- 8-9 h/zi de munca 6 zile /saptamana
- 1 zi libera /saptamana
- cazare asigurata gratuit de angajator
- costul transportului pentru plecare este returnat de angajator dupa prima luna lucrata

Cerintele postului:

- aspect fizic placut
- cazier curat
- nu este necesara experienta in munca
- se accepta si candidate fara cunostinte de limba italiana
- cetatenie UE

Sarcini: Aceastea includ "curățarea profundă", aspirarea, prafului,curățarea băilor, curățarea pardoselilor, spălarea ferestrelor și întreținerea clădirilor si a teritoriului din interiorul taberei;schimbare lenjeriei, spalare, uscare calcat , curatare mese,etc Trebuie să aibă capacitatea de a lucra împreună cu alții, cum ar fi colegii,clienții, oaspeții și publicul, să lucreze cu competență într-un mediu bazat pe echipă,
Responsabilitati mai includ, dar nu se limiteaza la
• Efectuați îndatoriri de menaj în programul taberei și în afara evenimentelor.

Telefon
+373 69 190359
Fax +40 722773915
E-mail ms_wranghel@yahoo.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word

Locuri de muncă în Moldova © HeadHunter SRL