Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

11 noembrie 2015

Secretar - referent (compania srl “invest vv” )

Chişinău · INVEST VV joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 2 ani

Compania SRL “Invest VV” este în căutarea candidaților pentru postul vacant:

Secretar - Referent

Responsabilități:
• Primirea, transmiterea și înregistrarea corespondenței de intrare și de ieșire;
• Pregătirea documentelor;
• Pregătirea și controlul calității documentelor prezentate spre semnare directorului;
• Monitorizarea executării documentelor;
• Organizarea documentației, managementul documentelor.

Cerințe:
• Experiență de muncă la un post similar minim 2 ani;
• Experiența în organizarea documentației;
• Experiența în gestionarea personalului (stabilire sarcini, coordonare, supervizare);
• Cunoașterea la perfecție a limbilor: româna, rusa, engleza, germana.

Beneficii:
• Pachet salarial foarte atractiv;

Candidații interesați pot transmite CV-ul la adresa de e-mail a companiei invest.vv.srl@gmail.com
CV-urile primite vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.

Telefon
+373 68 079675
Fax +373 22 22780170
E-mail invest.vv.srl@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word