Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

17 noembrie 2018

Chişinău · FIRMA NR 1 joburile companiei »

Greu găsești un loc de muncă stabil cu un venit decent? Noi vă putem fi de ajutor. Suntem responsabili de acțiunile noastre.
Despre noi vorbește experiența și oamenii mulțumiți.
Suntem în căutare de personal muncitor la depozite în Germania.

Responsabilități post Lucrător Depozit:
- ambalarea în mod corespunzator a coletelor;
- aranjarea produselor în depozit;
- încărcarea și descarcarea produselor în/din masini;
- înregistrarea în sistemul de gestiune a fluxurilor de marfă;
- program de lucru de luni - vineri,cu pauză, sîmbătă la necesitate

Ce oferim:
- asigurare medicală;
- transport de la locul de trai pînă la muncă GRATIS;
- acordarea de concediu în limitele prevăzute de lege;

Pentru o consultație gratuită ne găsiți la: 067-179-103 (detinatorii de pasaport Ro, BG, UE)

Telefon
+373 67 179103
E-mail info.firmanr1@gmail.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word