Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

07 iunie 2022

Chişinău · WebMaster joburile companiei »

VĂ PROPUNEM:

Lucru într-un birou confortabil;
Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
Cafea naturală din contul companiei;
Livrarea prânzului la birou;
Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de Autoshina.md;
Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
Achitarea salariului la timp;
Angajare oficială/ Pachet social.

CERINȚELE NOASTRE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:

Experiență în crearea proiectelor pe PHP;
Cunoașterea MySQL, HTML, CSS;
Este binevenită cunoașterea JavaScript (jQuery).
RESPONSABILITĂȚILE PRINCIPALE:
Lucru asupra proiectelor existente ale companiei;
Elaborarea proiectelor noi (front-end și programare);
Dezvoltarea/prelucrarea site-urilor și programarea modulară (extinderea funcțiilor).

Telefon
+373 60 908708
E-mail job@autoshina.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word