no saved

12 april 2024

Key account sales manager

Chisinau · PAYMASTER company jobs »

„Paymaster” SRL își mărește echipa!
Ești o persoană activă și comunicabilă?
Ai aptitudini de a convinge și de a lucra în vânzări, aplică acum!

Oferim:
• Lucru dinamic în teren
• Program de lucru deplin
• Salariu fix + % bonus de performanță
• Pachet social şi pachet de compensare a utilizării automobilului
• Card corporativ pentru combustibil
• Număr corporativ de telefon
• Oficiu modern
• Dezvoltarea într-un mediu de profesioniști, echipă unită și productivă

Locaţia: mun. Chișinău, sect. Botanica, str. Aleea Gării, 42

Cerinţe:
• Studii superioare
• Experiență profesională în domeniul vânzărilor B2B
• Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj
• Cunoștințe de operare la nivel avansat: Word, Excel, Power Point
• Capacitate de a însuşi SOFT-ri noi
• Abilități de negociere și vânzare
• Capacitate de analiză şi sinteză
• Persoană sociabilă, atitudine pozitivă şi pro-activă
• Dinamism, diplomație și adaptabilitate
• Permis de conducere categoria „B”
• Autoturism personal (cerință obligatorie)

Responsabilităţi:
• Vânzarea produselor și serviciilor financiare ale companiei
• Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi
• Planificarea activității săptămânale/lunare
• Negocierea, încheierea, monitorizarea contractelor
• Evidența, verificarea, prelucrarea rapoartelor specializate

Expediază CV-ul la hr@paymaster.md cu menționarea Key Account Sales Manager

Phone number
+373 68 544755
E-mail hr@paymaster.md
Web-Site https://runpay.md/ro