no saved

31 october 2018

Straseni · Companie company jobs »

Responsabilitati de baza:
-Evidenta contabila a anumitor sectoare din contabilitate.
-Pregatirea rapoartelor solicitate de conducere.
-Alte sarcini specificate de contabil-sef.

Compania ofera conditii bune de munca, stabilitate, salariu motivat achitat la timp (nivelul salariului se va stabili in urma interviului), oportunitati pentru dezvoltarea carierei si intreg pachet social conform legislatiei RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV cu specificarea postului solicitat pe adresa; ala.rusu01@gmail.com

Cerinte fata de candidat;
-studii in domeniul contabilitatii
-cunoasterea evidentei si procedurilor de intocmire a documentelor primare
-cunoasterea calculatorului la nivel de utilizator
-cunoasterea softurilor specializate de evidenta contabila

Phone number
+373 69 936963
E-mail ala.rusu01@gmail.com