no saved

30 july 2018

Chisinau · FIRMA NR 1 company jobs »

Suntem o companie de recrutare Europersonal S.R.L. si plasăm candidați în cîmpul muncii peste hotare.
Anunțăm postul vacant de Asistent Relații Externe.

Responsabilități:
- Activități de execuție în cadrul departamentului de Relații Externe;
- Menținerea unei relații optime cu clientul, identificarea și monitorizarea nevoilor acestuia;
- Actualizarea permanentă a bazei de date cu clienții și generarea de rapoarte periodice;
- Negocierea și încheierea contractelor;

Cerințe:
- Studii superioare (constituie un avantaj);
- Experiență în relații cu partenerii străini;
- Bune abilități de comunicare, prezentare, convingere și negociere;
- Capacități de organizare și planificare;
- Cunoașterea limba română - nivel avansat;
limba engleză - nivel de conversație;
limba rusă - nivel avansat;
cunoașterea altor limbi - constituie un avantaj;
- Operare PC, obligatoriu aplicații MS Office;

Oferta companiei:
- Ambianță plăcută de lucru, oficiu în centrul orașului, colectiv prietenos
- Salariu atractiv + bonus de performanță
- Număr de telefon corporativ
- Pachet social deplin

Transmiteți-ne CV-ul Dumneavoastră pe e-mailul info.firmanr1@gmail.com, numai candidații selectați vor fi contactați!

Phone number
+373 67 179103
E-mail info.firmanr1@gmail.com