Вход Регистрация
Пароль Забыли пароль?
Закрыть
Пароль
Вход
Закрыть
Закрыть

Вход Закрыть
нет отмеченных

Вакансии

нет сохраненных

27 мая 2017

Angajăm operator birou de la 5000 lei – 7000 lei, acceptăm începători

Кишинёв · TESTAR вакансии компании »

Зарплата Пол
5000 MDL Не имеет значения

Angajăm office manager, persoană responsabilă, capabilă, creativă, dinamică…
Cerințe față de candidați:
- Cunoştinte bune de operare la calculator: sistemul de operare Windows, Pachetul Office;
- Cunoştinţe de marketing şi promovare- ar fi un plus;
- Cunoașterea limbilor română și rusă; cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel mediu- ar fi un plus;
- Prezență activă pe rețelele de socializare;
- Mare avantaj: experiență de lucru cu electrocasnice
Responsabilități:
- Analiza electrocasnicilor;
- Analiza prețurilor, caracteristicilor și aspectelor produselor;
- Monitorizarea pieții;
- Stabilirea relațiilor cu alți parteneri din străinătate.
Oferim:
- L ucru în birou
- Grafic de lucru: luni – vineri , de la 9:00 pînă la 18:00, Sîmbăta pînă la ora 13:00
- Salariu începînd de la 5000 lei prima luna, în creștere 5500,6000, 6500, 7000....

Телефон
+373 61088994
E-mail testarcom@gmail.com
Действия с вакансией:

Сохранить в блокнот

Сохранить в Word