Вход Регистрация
Пароль Забыли пароль?
Закрыть
Пароль
Вход
Закрыть
Закрыть

Вход Закрыть
нет отмеченных

Вакансии

нет сохраненных

06 июня 2017

Angajam infirmieri pentru anglia - training, cazare si transport inclus

Великобритания - Kent · Avanta Care вакансии компании »

Pentru ca noi te angajam direct, vei fi angajatul Avanta Care Ltd. si vei beneficia de un contract de munca pe o perioada nedeterminata si bonusuri de neegalat.

Ca infirmier este important sa ai o atitudine pozitiva, sa fii prompt in realizarea sarcinilor, sa iti placa sa relationezi cu oamenii si ai rabdare.

Orice fel de calificare / experienta profesionala sau non-profesionala in domeniul medical este importanta, dar nu esentiala, iar pentru a relationa cu pacientii, trebuie sa cunosti limba engleza la nivel mediu.

Descrierea jobului

Postul de infirmier in Anglia presupune:

- Crearea unei relatii cu pacientii
- Identificarea nevoilor speciale ale pacientilor
- Asistarea in efectuarea exercitiilor fizice
- Sprjinirea pacientilor in activitatile zilnice
- Stabilirea unei rutine de lucru care ajuta pacientii cu activitatile zilnice
- Asigurarea confortului pacientilor asistati
- Asistarea alimentatiei si administarea alimentelor
- Asigurarea suportului emotional, atat a pacientilor cat si a familiei
- Asigurarea conditiilor igienico-sanitare
- Ture de noapte, deplasari sau a locui la resedinta pacientului.

BENEFICII:
- Nu percepem comision, vei fi direct angajatul nostru
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Asiguram transportul
- Asiguram cazarea si cursul de pregatire in prima saptamana
- Castigul incepe de la 7.85 £/ora si creste pana la 9.50 £/ora in primul an
- 35 ore garantate minime pe saptamana, cu posibilitatea de a lucra pana la 60 ore suplimentare
- Asigurare de raspundere civila si verificarea cazierului pe teritoriul Angliei
- Training de specialitate – Induction Frame Work to Adult Social Care
- Suport in obtinerea National Insurance Number si deschiderea contului bancar
- Costuri reduse de cazare in medie de £250, maxim £350 pe luna - chirie si utilitati sau suport in gasirea unui spatiu de cazare
- Concediu de odihna platit - 28 zile/an.

CERINTE
- Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel conversational este obligatorie
- Experienta profesionala in acest domeniu nu este obligatorie
- Experienta personala constituie un avantaj

OFERTA
Salarizarea incepe de la 7.85 £/ora si creste pana la 9 £/ora in primul an

Телефон
+44 1138272347
E-mail adrian@avantacare.com
Веб-сайт avantacare.com
Действия с вакансией:

Сохранить в блокнот

Сохранить в Word