Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

08 octombrie 2021

Сборщики заказов в супермаркете

Chişinău · ZAKAZ MD joburile companiei »

Salariu Sex
6000 MDL Orice

Zakaz.md предоставляет услуги доставки продуктов питания, напитков, хозяйственных товаров из супермаркета клиенту на дом.

Мы горим идеей сделать жизнь проще — без траты времени на кассе, в супермаркете, и долгим поискам нужного товара между полок магазина.

Готов освободить время другим жителям? Тогда эта вакансия именно для тебя!

Что нужно делать?

Собирать заказы в торговом зале супермаркета.

Именно поэтому нам так важны:

Внимательность, ответственность и щепетильность;
Грамотная речь на румынском и русском языке;
Быстрота и четкость в работе;
Доброжелательное отношение к людям;
Возьмем без опыта работы и научим.

А мы предлагаем взамен:
Посменный график работы;
Обучение и возможность профессионального роста;
Работу в хорошем коллективе и большой стабильной компании;
Выплату заработной платы без задержек от 6000 леев.

Заинтересованные кандидаты могут отправить резюме с указанием должности, на которую претендуют по e-mail: i.vysotskaya@zakaz.md
Для деталей можете обратиться в отдел кадров 078191996, Ирина.

Zakaz.md - operator lider pe piață, construiește serviciul de livrare, care va schimba abordarea către cumpărăturile de produse în supermarket. Ardem cu ideea de a face viața mai ușoară — fără a pierde timpul la casierie, în supermarket, cu căutare îndelungată a produsului necesar printre rafturile magazinului.
Ești gata să eliberezi timpul altor locuitori? Atunci această poziție este chiar pentru tine!

Ce trebuie de făcut?

Să colectezi comenzile în sala de comerț a supermarketului.
De aceea pentru noi sunt atât de importante:
Atenția, responsabilitatea și scrupulozitatea;
Vorbirea corectă în limba română și rusă;
Rapiditate și claritate în muncă;
Atitudine prietenoasă față de oameni;
Vă primim fără experiență și vă instruim.
Iar noi vă oferim în schimb:
Program de lucru în schimburi;
Instruire și posibilitate de creștere profesională;
Lucru într-un colectiv bun și într-o companie mare și stabilă;
Achitarea salariului fără întârzieri de la 6000 lei.

Candidații interesați pot trimite CV, indicând poziția pentru care aplică, prin e-mail: i.vysotskaya@zakaz.md
Pentru detalii, puteți contacta departamentul de resurse umane 078191996, Irina.

Telefon
+373 78 191996
E-mail i.vysotskaya@zakaz.md
Web-Site https://metro.zakaz.md/ru/
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word