Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

24 septembrie 2020

Chişinău · Smad Shop joburile companiei »

Cel mai mare internet magazin din Moldova anunță concurs de suplinire a postului vacant de: Depozitar!

Cerinte:
• Persoană onestă și responsabilă;
• Rezistență fizică bună;
• Experienta in domeniu, constituie un avantaj.

Responsabilitati:
• Recepționarea și eliberarea mărfii în/din depozit;
• Depozitarea mărfii în depozitul magazinului;
• Pregătirea mărfii pentru livrare;
• Evidența mărfurilor si participarea la inventarieri;

Noi oferim:
• Conditii de plata atractive;
• Pachet social integral;

• Oficiu modern vizavi de Shopping Malldova;
• Activitate intr-o echipa tinara si activa;
• Grafic de lucru L-V: 08.00-19.00, Sb: 08.00-15.00, Duminica: zi libera

Ne puteti contacta la numarul de telefon – 079444421 Mihai

Telefon
+373 79 444421
E-mail hr@smad-grup.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word