Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

13 martie 2020

Chişinău · Smad Shop joburile companiei »

Cel mai mare internet magazin din Moldova anunță concurs de suplinire a postului vacant de: Sofer - Expeditor!

Cerinte:

Permis de conducere categoria C;
Experiența de conducere;
Punctualitate, responsabilitate, seriozitate;
O bună cunoaștere a orașului.
Abilitați organizatorice.
Responsabilitati:

Transportarea mărfurilor către clienți conform facturilor;
Recepția și încărcarea produselor de la depozit în conformitate cu actele de însoţire.

Noi oferim:

Venit stabil, salariu fix + bonus, ridicarea la etaj;
Angajare oficială + pachet social complet;
Echipa tinara si dinamica.
Asteptăm CV-ul dvs (cu foto) pe adresa de e-mail: hr@smad-grup.md
La fel ne puteți contacta la numărul de telefon – 067301722

Telefon
+373 67 301722
E-mail hr@smad-grup.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word