Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

24 decembrie 2013

Chişinău · H.Essers joburile companiei »

Vârsta Sex Experienţa
de la 45 ani Masculin de la 3 ani

CANDIDATUL IDEAL:
• Atestat profesional pentru transport marfa - OBLIGATORIU
• ADR pentru marfuri periculoase
• Card digital pentru tahograf - OBLIGATORIU
• Experienta ca sofer de tir – min. 3 luni - pe cap tractor cu semiremorca - OBLIGATORIU
• Limba engleza, germana,franceza sau italiana (nivel conversational) - OBLIGATORIU
• Permis conducere cat. C E - OBLIGATORIU
• Disponibilitate pentru lucru pe comunitate (3 luni lucru pe comunitate cu 3 saptamani libere) sau curse Romania - UE (2-3 saptamani lucrate cu 45 ore acasa).

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
• Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ, şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;
• Minimalizarea cheltuielilor de transport;
• Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare ;

Expediati CV la e-mailul indicat mai jos, mentionînd postul pentru care candidati.
Doar persoanele selectate vor fi chemate la interviu.

Grafic de muncă: Full time.

E-mail Vasil.Borta@essers.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word