Intrare cont Cont nou
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

03 martie 2016

Chişinău · Unica Sport joburile companiei »

Sex Experienţa
Orice de la 3 ani

Compania: Unica Sport
Postul: Marketing Manager
Cerințe față de candidați:
- Studii superioare: Stiinte economice, Administrare
- Experienta: minim 3 ani
- Operare PC nivel avansat
- Cunoastere avansată a limbilor română şi rusă;
- Aptitudini în vânzări, PR și marketing;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare;
- Capacitate de analiza, sinteza si decizie;
- Bun organizator si negociator;
- Bune abilitati de comunicare si usurinta in exprimare;
- Aspect fizic plăcut;
- Receptivitate, spirit de echipa, organizare și rezistenta la stres;
- Creativitate.
Responsabilitati:
- Asigurarea asistentei in elaborarea si executia strategiei de marketing;
- Realizarea de materiale si studii de marketing;
- Organizarea evenimentelor de marketing;
- Asigurarea necesarul de materiale pentru promovarea produselor companiei.
- Participarea la realizarea materialelor si campaniilor de promovare si comunicare;
- Mentinerea relatiei cu partenerii actuali si urmarirea dezvoltarii de noi parteneriate;

Oferta:
Program de lucru: full-time
Pachet salarial atractiv corelat cu performantele;
Oportunitati de dezvoltare profesională într-o companie dinamică.

Te invităm să iți expediezi CV-ul la adresa de e-mail office@unicasport.md, CV-ul trebuie să conțină obligatoriu o fotografie a candidatului.

Telefon
+373 68 752223
E-mail office@unicasport.md
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word