Intrare cont Cont nou
Parola Ați uitat parola?
Închide
Parola
Intrare cont
Închide
Închide

Intrare Închide
nu sunt marcate

Locuri de muncă

nu sunt salvate

16 septembrie 2015

Chişinău · Compania Internationala JMD PLANET joburile companiei »

Vârsta Sex
23 - 35 ani Orice

RESPONSABILITĂŢI:
- Întocmirea/Înregistrarea documentelor de intrare/ieșire din cadrul companiei;
- Asigură suport în realizarea activităților manageriale, planificare, organizare, coordonare;
- Analiza economico-financiară a activității companiei;
- Eficientizează cheltuielile financiare interne și externe;
- Perfectarea bugetului lunar și ţinerea evidenței acestuia lunar;
- Întocmirea rapoartelor interne transmise către directorul companiei;
- Asigură biroul cu papetarie, consumabile etc.
- Achită facturile telefonice, intretinere etc.
- Rezervari hotel, bilete avion;
- Evidența personalului.
CERINŢE:
- Vârsta 23- 35 ani;
- Studii superioare absolvite: economie, finanțe, contabilitate, marketing, management;
- Cunoștințe în domeniul legislației fiscale și contabile (Cunoașterea noilor Standarde de Contabilitate va constitui un avantaj);
- Cunoaşterea limbilor română si rusă (nivel avansat), engleză (nivel mediu), Italiana (va constitui un avantaj);
- Cunoştinţe în sistemele și aplicațiile informatice - MS Office, în special (Word, Excel, PowerPoint);
- Abilitatea de a planifica, organiza, analiza activitatea economică a companiei;
- Abilităţi de lucru independent şi în echipă;
- Abilităţi organizatorice şi de coordonare a echipei;
- Responsabilitate, disciplină, corectitudine si seriozitate;
- Experienţa în posturi similare va constitui un avantaj.
BENEFICII:
- Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;
- Posibilitatea de avansare în structura firmei;
- Angajare oficială, pachet social deplin;
- Salariu atractiv şi competitiv, care depinde direct de performanțele dmv.;
- Lucru interesant într-un colectiv prietenos.

E-mail nadejda.gindea@jmdplanet.com
Web-Site jmdplanet.com
Acțiuni cu locul de munca:

Salva în carnetul de note

Salva document în Word